Efektywność reklamy

Reklamy na telebimie przyciągają uwagę wszystkich osób znajdujących się w zasięgu nośnika - ekranu LED, zarówno kierowców jak i pieszych. Ruchome, wielokolorowe obrazy wyświetlane na ogromnej powierzchni, sprawiają, że nie sposób przejść lub przejechać koło nich obojętnie.

 

Atrakcyjność i skuteczność nośników wynika z zastosowania nowoczesnej technologii pozwalającej na emisję kolorowego dynamicznego obrazu w warunkach zewnętrznych. Przewaga telebimów reklamowych LED nad tradycyjnymi bilbordami jest większy zasięg, większe możliwości pokazania atutów reklamowanych firm lub produktów, możliwość modyfikacji reklamy w bardzo krótkim czasie oraz najważniejsze - ruchomy obraz. Taka forma prezentowanego materiału w szczególny sposób oddziałuje na odbiorcę sprawiając, że na długo pozostaje on w jego pamięci. Odpowiedni dobór klipu reklamowego wyświetlany na telebimie LED przyciąga wzrok potencjalnych klientów i staje się doskonałym narzędziem marketingowym.

 

Według badań 9 na 10 osób zwraca uwagę na reklamę świetlną na ekranach LED, z czego aż 87% badanych potrafiło odtworzyć zapamiętany obraz ruchomy, podczas gdy obraz statyczny tylko 34%.


Sklepy Internetowe KQS.storeDesigned by sucro.pl